Firma Konsbud

FirmaKonsbud, zajmująca się projektowaniem i realizacją konstrukcjibudowlanych, została założona w roku 2002 i jest przedsiębiorstwemwyłącznie z polskim kapitałem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu orazwysokiej jakości świadczonych usług uważana jest za eksperta na rynkukonstrukcji z drewna klejonego.

Do 2013 roku zbudowaliśmy 300 konstrukcji z drewna klejonego i wykonała ponad 450 projektów. W 2006 roku Konsbud nawiązał współpracę z jednym z najstarszych i największych producentów drewna klejonego na świecie - firmą Huttemamn, stając się jednocześnie wyłącznym dystrybutorem ich wyrobów w Polsce.

Kolejnym ważnym momentem w historii firmy Konsbud było wprowadzenie w 2010 roku na rynek innowacyjnej technologii budowy domów z drewna klejonego w systemie HBE (masywnej konstrukcji drewnianej).

W 2011 roku zbudowała własne, nowoczesne zaplecze produkcyjno-biurowe o powierzchni ponad 2600 m2.

Wielkim sukcesem Konsbudu jest stworzenie najnowocześniejszego na Pomorzu Zachodnim Centrum Obróbki Drewna. Centrum stosuje najnowszątechnologię obróbki drewna - maszynę pięcioosiową z pełną możliwościąobróbki elementów z każdej strony, która pozwala na bardzo szybką pracę iuzyskanie 100% dokładności (rzędu 0,1 mm) przy zachowaniu perfekcyjnego wykończenia.

Banner youtube
Logo innowacyjna gospodarka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

"Dotacje na innowacje"
Inwestujemy w waszą przyszłość.

Logo unia europejska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę